zgłoś ofertę autopowiadamiacz

  

Firma istnieje nieprzerwanie od 1983 roku.

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży/zakupie, wynajmie/najmie nieruchomości na terenie Włocławka i jego najbliższej okolicy.

Nad bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji czuwa troje pośredników, którzy uzyskali licencje o numerach: 160, 251, 16319.

Zgodnie z wymogami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej (w PZU).

 

dlaczego warto korzystać z usług Famy?

 • działamy już ponad 40 lat i doskonale znamy włocławski rynek nieruchomości
   
 • znając zawiłości polskiego ustawodawstwa pomagamy naszym klientom uniknąć wielu niepotrzebnych problemów i kosztów
   
 • nie ma „łatwych spraw” – każda trafiająca do nas nieruchomość jest kompleksowo sprawdzana pod kątem wszelkiego rodzaju obciążeń, staramy się przeprowadzić klienta po minowym polu przepisów podatkowych
  i szybko zmieniających się regulacji prawnych.
   
 • jako jedni z niewielu, chronimy zarówno kupujących, jak i sprzedających – prowadzimy politykę nie przyjmowania skrajnie zawyżonych cenowo ofert i politykę ochrony obu stron transakcji przed ludźmi niepoważnymi
   
 • gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, zarówno dla strony kupującej, jak i sprzedającej
   
 • z bankami współpracujemy oficjalnie (na podstawie podpisanych umów)
   
 • pomogliśmy już wielu kredytobiorcom – znamy procedury przyznawania kredytów przez poszczególne podmioty
   

 

 

 

 

 

 


Administrator danych osobowych: Maria Leśniak-Durniat, Henryk Durniat, Michał Durniat, FAMA spółka cywilna, ul. Toruńska 45, 87-800 Włocławek. Przetwarzając dane FAMA działa na podstawie prawnie uzasadnionego interesu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, masz prawo dostępu do zebranych danych dotyczących Ciebie, masz prawo do sprostowania danych, masz prawo do usunięcia danych, masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych, masz prawo do wyrażenia sprzeciwu, masz prawo do przenoszenia danych, masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.