zgłoś ofertę autopowiadamiacz

oferty nieruchomości - wynajem

3982N
3982N, 0-p., 12m2, Poznań Starołęka
Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni 12,5 mkw, w hali garażowej w nowym budynku, na terenie zamkniętym w Poznaniu, przy ul. Śliskiej. Miesięczny czynsz najmu - 238 zł wraz z opłatą do Wspólnoty Mieszkaniowej. Kaucja. Dostępne od zaraz. Najemca nie ponosi żadnych kosztów na rzecz Biura. Kontakt: tel. 577 785-623.
238 zł (51 €, £ 44)
4007N
4007N, 5-p., 128m2, Szpetal Górny, gmina Fabianki
Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, o powierzchni około 128 mkw, położony w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, wybudowany w 2007 r. z siporexu (24 cm), ocieplony styropianem (12 cm) + tynk zewnętrzny i wewnętrzny gipsowy, ściany działowe z cegły dziurawki, strop nad parterem żelbetowy, wylewany, z dachem kopertowym krytym dachówką ceramiczną Braas. Na parterze o powierzchni 85 mkw: przestronny salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, o powierzchni 32 mkw, z kominkiem, z wyjściem na taras, dwa pokoje po 14 mkw każdy, łazienka z oknem około 6 mkw, przedpokój około 7 mkw, kotłownia, wiatrołap, duży, zadaszony i osłonięty od wiatru taras, z kamiennym grillem; na poddaszu, ze skosami, z oknami dachowymi: dwa pokoje, łazienka z wanną, muszlą i umywalką, przedpokój. Wszystko wykończone, okna PCW z roletami zewnętrznymi, w salonie także z żaluzjami drewnianymi, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Porta, we wszystkich pokojach na ścianach i sufitach gładź, w podwieszanych fragmentach sufitu efektowne oświetlenie ledowe, w salonie i w pokojach na parterze na podłodze deska barlinecka, na poddaszu panele, nowocześnie i optymalnie urządzone łazienki, z parteru na piętro wejście po lekkich, wygodnych schodach drewnianych. Dom bardzo ciepły, w okresie zimowym (ostatni sezon) miesięczne koszty ogrzewania - własnym CO gazowym, piec 2-funkcyjny Immergas, kominek z płaszczem wodnym, na parterze w łazience, w kotłowni i na ganku ogrzewanie podłogowe - mieściły się w kwocie 500 zł. Do budynku doprowadzona energia elektryczna, gaz przewodowy, woda z sieci, odpływ do szamba szczelnego. Obok domu podwójny garaż z pomieszczeniem gospodarczym, o podobnej do domu bryle architektonicznej, o powierzchni około 40 mkw. Działka o powierzchni 892 mkw, starannie zagospodarowana, przestrzenie wokół domu i plac przed garażami starannie wyłożony kostką brukową, na pozostałej części dużo zieleni, drzewa, iglaki, krzewy, ogrodzona z trzech stron siatką, panelami drewnianymi, od frontu parkanem z elementów metalowych, z bramą na pilota. Miesięczny czynsz najmu 3 000 zł m+ koszty eksploatacji: opłaty za energię elektryczną, gaz, wodę, drewno do kominka, wywóz śmieci i opróżnianie szamba. Kaucja. Dla osób fizycznych tylko najem okazjonalny.
3 000 zł (647 €, £ 559)

Administrator danych osobowych: Maria Leśniak-Durniat, Henryk Durniat, Michał Durniat, FAMA spółka cywilna, ul. Toruńska 45, 87-800 Włocławek. Przetwarzając dane FAMA działa na podstawie prawnie uzasadnionego interesu. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, masz prawo dostępu do zebranych danych dotyczących Ciebie, masz prawo do sprostowania danych, masz prawo do usunięcia danych, masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych, masz prawo do wyrażenia sprzeciwu, masz prawo do przenoszenia danych, masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.